FETÖ Uşağı Vatan Hainlerini Şiddetle Lanetliyoruz. İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Odası Devletinin ve Milletinin Yanındadır.

FETÖ Uşağı Vatan Hainlerini Şiddetle Lanetliyoruz.

Devletimize, Demokrasimize, Milletimize, Polisimize ve Askerimize Kurşun Sıkanları;  Bu Çağda Darbe Adı Altında “Ülkemizi İşgal Etmeye” Kalkışan Bu Çağdışı Vatan Hainlerini Şiddetle Lanetliyoruz.

Hafızamızdan Asla Çıkartmayacağız!

Ülkemiz düşmanlarının verdikleri cesaret ve destek ile 40 Yıl boyunca sinsice ve adım adım T.C kurum ve kuruluşlarına sızdılar. Kandırdıkları fakir halkın paralarıyla zevk ve sefa içinde bir hayat sürdüler. Genç dimağları zehirleyip, sınav sorularını çalıp Kul hakkına girdiler. Kim oldukları ve kime hizmet ettikleri anlaşılmasın diye içki içip Cuma namazlarına da gitmediler. Günahsız insanlara kumpaslar kurdular. Dahada iğrenç Haşhaşi taktikleriyle Devletin en üst kademesinin kılcal damarlarına kadar sirayet ettiler.

Nihayetinde Milletin iradesine el koymaya kalkıştılar. Cumhurbaşkanımızın canına kast ederek, suikast timi görevlendirdiler. Polisimizle, Askerimizle çatıştılar. Karşılarında dik duran Milleti ve dik duran Milletvekillerini bulduklarında TBMM’ni bombaladılar. Komutanlarımızı rehin alarak, Devletin en kritik/stratejik kurumlarını F16 uçaklarıyla bomba yağdırıp yerle bir ederek, Devletimizi savunmasız bıraktılar. Günahsız erlerimizi kandırıp silahsız vatandaşa (Vicdanları zerre sızlamadan) “sıkın, acımadan öldürün” emri verdiler. Yetmedi! Savunmasız vatandaşlarımızı Tanklarla hunharca ezdiler.

Artık yeter!

Amerika'daki Fethullah denen şarlatanın bu memleketin başına açtığı işlere son vermek, hükümetin en öncelikli işidir. Bu ivedi işin hallinde;   en başta tüm siyasi partiler, tüm Devlet kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, iş adamları, Medya kuruluşları ve Milletimiz;  seçimle iş başına gelen meşru hükümete “her hal ve şart altında koşulsuz” yardımcı olmak zorundadır. Fethullah'ın, bu hainlerin, bu ABD uşaklarının ülkemizin başında bu kadar iş varken, yaptıkları yanlarına kar kalmamalıdır.

Bu hesabın gereği gibi sorulmasını istemeyen veya algı operasyonlarıyla engel olmaya kalkışanlar da her kim olurlar ise olsunlar bilmelidirler ki;    bu Millet uyandı!  Bundan sonra hiçbir bahanenin arkasına saklanamazsınız.

 FETÖ ileri gelenleri başta olmak üzere; onun gözü dönmüş kanı bozuk katilleri ve uşakları ile destekçileri mutlak suretle hesap verecekler. Ülkeden kaçmış olan aşağılık hain ödleklere de yaptıklarının hesabı er veya geç sorulacaktır.

Ülkemizin karanlığa ve acılara sürüklenmek istenildiği 15.07.2016 gecesi; Siyasi, dini, etnik görüş ayrımı olmaksızın tek vücut haline gelen Kahraman Milletimiz “İstilacılara Karşı” sokaklara döküldü.

İstilanın başladığı ilk saatler itibariyle sosyal medya sayfamızdan "Vatan Haini İstilacılara Karşı" dik duruşumuzu göstererek duyuru yapan Oda başkanı, kurul üyelerimiz, oda üyelerimiz ve tüm esnaflarımız da Milletimiz ile birlikte sokaklara döküldük.

face deklare1face deklare2

 

 

 

 

 

 

 

MİLLETİMİZ, MİLLİ İRADEYİ (NAMUSUNU) TESLİM ETMEDİ. DEMOKRASİMİZİN KATLİNE İZİN VERMEDİ.

Gasp edilen her silah, işgal edilen her kurum ve kuruluş "Millet Tarafından" geri alındı.

metin baskan

Ülkemizin öz değerleri ve ahilik kültürüyle yoğrulan esnaflarımız;  ABD destekli vatan haini FETÖ katillerinin istila hareketini bastırana kadar, Milletiyle birlikte göğüslerini siper ettiler. Allah’ın izni ve lütfu sayesinde ülkemizi karanlık ve acı dolu bir geleceğe sürüklenmekten “canları pahasına” korudular. Asil Milletimiz, Esnafları ile birlikte bundan sonra da her türlü iç ve dış tehlikelere karşı aynı cesaret ve kararlılığı gösterecektir.

Gösterdikleri cesaret ve kararlık ile vatan toprağına canlarını feda ederek şehit düşen evlatlarımıza Allahtan rahmet, şehit olan vatan evlatlarımızın yakınlarına sabır, yaralı gazilerimize acil şifalar diliyoruz.  

İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Odası Devletinin ve Milletinin Yanındadır.

İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Odası Başkanlığı

Haber Bülteni Aboneliği

captcha 

İletişim

map1
Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. Şemsitap Sok. No:8 D:3

34714 Kadıköy/ İST.

İstanbul
İnternet Kafecileri
Esnaf Odası Başkanlığı

  (+90) 0216 345 69 00

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.