Bakan Şahin İnternet Kafe Oda Başkanlarıyla Basın Toplantısı Düzenledi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, İstanbul, Ankara ve Diyarbakır internet kafe oda başkanlarını makamında kabul etti.

 

     Türkiye'de 22 bin internet kafenin mevcut olduğunu belirten Bakan Fatma Şahin, bunun çağımıza uyum açısından güzel bir durum olduğunu kaydetti. İnternet kafelerin eğer dikkat edilmezse özellikle çocuklar ve gençler üzerinde önemli sorunlar ortaya çıkarabileceğini vurgulayan Şahin, “Dikkatli olmalıyız. İnternet kafeleri yasaklamadan, hizmetlerini engellemeden, çağdaş bir sistemle çalıştırmalıyız. Bunu meslek odalarıyla birlikte yapmalıyız.” dedi. Oda başkanlarının Bakan Şahin’e sunu yaptıkları kabulde, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen çalışmalarla ilgili basına bilgi verildi. Kabulde, Bakan Yardımcısı Aşkın Asan, Bakan Danışmanı Ayşe Keşir, Bakanlık Müsteşarı Ahmet Zahteroğulları, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürü Ömer Bozoğlu ve bakanlık bürokratları da hazır bulundu. KAYNAK http://www.fatmasahin.net/tr/html/517/Internet-Kafe-Oda-Baskanlari-Kabulu

 

 

 

 İİK Oda Başkanlığımızın Bakanlığımıza;

 14 Ana başlığa bağlı 38 alt başlık altında sunduğu 109 talep, öneri ve gerekçelerimizi içeren dosyayı buradan İNDİREBİLİRSİNİZ.

 İİK Oda Başkanlığımızın Sunum Dosyasında ilettiği talep, önerilerimizi buradan İNDİREBİLİRSİNİZ.

 Ankara Oda Başkanlığının Sunum dosyasını buradan İNDİREBİLİRSİNİZ.

 

fatma sahin metin baltaoglu fatma sahin metin baltaoglu1 fatma sahin metin baltaoglu3 bakan sahin sunum1 basin

Haber Bülteni Aboneliği

captcha 

İletişim

map1
Adres: Osmanağa Mah. Halitağa Cad. Şemsitap Sok. No:8 D:3

34714 Kadıköy/ İST.

İstanbul
İnternet Kafecileri
Esnaf Odası Başkanlığı

  (+90) 0216 345 69 00

  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.