Reklam
Reklam
İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Oda Başkanlığı
SON DAKİKA

15:14 Playstation Salonu Işletmeciliği Yapan Üyelerimiz ile İstişarede Bulunduk.

19:45 İMZA KAMPANYASI

13:19 26.09.2019 Wyndham Grand Istanbul Levent Otelde EXA Firması Ile Birlikte Yapmış Olduğumuz Toplantıda Çekilişten Hediye Kazanan Üyelerimiz ve Meslektaşlarımıza Hayırlı Olsun Diliyoruz.

23:19 Siz Değerli Üyelerimiz ve İnternet Kafeci Meslektaşlarımız İçin INCA Firması ile Gaming Ürünler İçin Özel Fiyat Çalışmamızı Tamamladık

23:15 Değerli Üyelerimiz 12 YAŞINDAN KÜÇÜKLER GİREMEZ ve SİGARA İÇİLMEZ Afişlerimiz Yenilenmiş Olup İsteyen Üyelerimizin Halitağa Caddesi Şemşitap Sokak No:8/3 Adresindeki Esnaf Odamızdan Temin Edebilir veya Kargo İle Gönderim Sağlayabiliriz. İletişim Whatsapp: 05305611780 NOT: KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

23:14 #BarışPınarıHarekatı kapsamında hain saldırı sonucu şehit olan kahraman askerlerimiz Ahmet Topçu, Yunus Mermer, Abdulhamit Bilgen, Hacı Bebek’e Allah’tan rahmet dilerim. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak. Milletimizin Başı Sağolsun. 🇹🇷

23:12 Geçtiğimiz Günlerde Babasını Kaybeden Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Sn. Necmettin Erkanı Mekanında Ziyaret Ederek Taziyede Bulunduk.

23:11 MHP Istanbul il Başkanı Sn.Birol GÜR ile Esnafımızın Sıkıntılarını İstişare Ettik Kendilerine Duyarlılığı Için Teşekkür Ediyoruz.

23:09 Esnaf Odamıza Üye Olan Meslektaslarimiz Için INCA firması Ile Gaming Ürünler Için Görüşmeleriniz devam ediyor Görüşme Detaylarımızı Siz Değerli Üyelerimiz ile En Kısa Sürede Paylaşacağız

23:07 İstanbul Wyndham Grand Otel’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğe Bursa Elektronikçiler Odasını temsilen Yönetim Kurulu üyesi Sn.Ecevit ŞENTÜRK ile Oda üyeleri İnternet Kafe İşletmecisi meslektaşlarımıza Katılımları İçin Teşekkür Ederiz.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER VE DEMOKRASİ GÜNÜ

15 TEMMUZ ŞEHİTLER VE DEMOKRASİ GÜNÜ MESAJI

Tarihi şan ve şerefle dolu Türk Silahlı Kuvvetleri’nin arasına sızmış, vatan ve demokrasi düşmanı hain odaklar,  15 Temmuz hain darbe girişimi ile milletin istikbaline ve istiklaline göz dikmiştir. Tank ve tüfekleriyle aziz milletimizi yok edebileceklerini düşünen millet ve vatan sevgisinden uzak darbeciler, öncesinde Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı duruşu, sonrasında Başkomutanımızın çağrısıyla darbecilerin karşısına çıkarak, göğsünü siper eden vatandaşlarımızın cesareti karşısında yenik düşmüştür.

Tarihin pek çok evresinde ve İstiklal Marşı’mızda “Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım. Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım, Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım” dizelerinde çok iyi ifade edildiği gibi, Türk milletini esir etmeye çalışanlar bir kez daha sükutu hayale uğramış, dost düşman herkes, aziz milletimizin hiçbir şart altında esareti kabul etmeyeceğini akıllarına kazımıştır.

En ufak bir tereddüt göstermeden Başkomutanımızın çağrısıyla, sokaklara koşan ve vatanına sahip çıkan esnaf camiası olarak, 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Günü’nde, bir kez daha “Her zaman milletimizin ve devletimizin yanındayız, Darbelere Hayır” diye haykırıyoruz.

Başta Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, 15 Temmuz Hain Darbe girişiminin önlenmesinde vatanperverce duruşuyla büyük rol oynayan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, değerli bakanlarımız, valilerimiz ve belediye başkanlarımıza, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin değerli mensuplarına ve en önemlisi esnafından, öğrencisine, kadınından erkeğine darbecilerin karşısına çıkan vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Vatanın bağımsızlığı için gözünü kırpmadan şehitlik mertebesine koşan aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Milletimizin 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Günü kutlu olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
İrtibat
Navigasyon