Reklam
Reklam
İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Oda Başkanlığı
SON DAKİKA

15:14 Playstation Salonu Işletmeciliği Yapan Üyelerimiz ile İstişarede Bulunduk.

19:45 İMZA KAMPANYASI

13:19 26.09.2019 Wyndham Grand Istanbul Levent Otelde EXA Firması Ile Birlikte Yapmış Olduğumuz Toplantıda Çekilişten Hediye Kazanan Üyelerimiz ve Meslektaşlarımıza Hayırlı Olsun Diliyoruz.

23:19 Siz Değerli Üyelerimiz ve İnternet Kafeci Meslektaşlarımız İçin INCA Firması ile Gaming Ürünler İçin Özel Fiyat Çalışmamızı Tamamladık

23:15 Değerli Üyelerimiz 12 YAŞINDAN KÜÇÜKLER GİREMEZ ve SİGARA İÇİLMEZ Afişlerimiz Yenilenmiş Olup İsteyen Üyelerimizin Halitağa Caddesi Şemşitap Sokak No:8/3 Adresindeki Esnaf Odamızdan Temin Edebilir veya Kargo İle Gönderim Sağlayabiliriz. İletişim Whatsapp: 05305611780 NOT: KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

23:14 #BarışPınarıHarekatı kapsamında hain saldırı sonucu şehit olan kahraman askerlerimiz Ahmet Topçu, Yunus Mermer, Abdulhamit Bilgen, Hacı Bebek’e Allah’tan rahmet dilerim. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak. Milletimizin Başı Sağolsun. 🇹🇷

23:12 Geçtiğimiz Günlerde Babasını Kaybeden Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Sn. Necmettin Erkanı Mekanında Ziyaret Ederek Taziyede Bulunduk.

23:11 MHP Istanbul il Başkanı Sn.Birol GÜR ile Esnafımızın Sıkıntılarını İstişare Ettik Kendilerine Duyarlılığı Için Teşekkür Ediyoruz.

23:09 Esnaf Odamıza Üye Olan Meslektaslarimiz Için INCA firması Ile Gaming Ürünler Için Görüşmeleriniz devam ediyor Görüşme Detaylarımızı Siz Değerli Üyelerimiz ile En Kısa Sürede Paylaşacağız

23:07 İstanbul Wyndham Grand Otel’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğe Bursa Elektronikçiler Odasını temsilen Yönetim Kurulu üyesi Sn.Ecevit ŞENTÜRK ile Oda üyeleri İnternet Kafe İşletmecisi meslektaşlarımıza Katılımları İçin Teşekkür Ederiz.

ÜMİT BÜYÜK (İİKO Başkanı)

ÜMİT BÜYÜK (İİKO Başkanı)

1972 yılında Rize’de doğdu. 1980 yılında ailesi ile İstanbul Beykoz’a yerleşti. Meslek hayatına 2000 yılında Ümraniye ilçesinde başladığı İnternet Kafe işletmeciliği ile Maran İnternet 1-2-3-4-5 olmak üzere şube sayısını artırarak devam etti. 2006 yılında Ümraniye İnternet Kafeciler Derneği’ni kurdu ve 2010 yılında odamız yönetim kurulu üyesi olarak görev alınca, kurucu başkanlığını yaptığı derneği kapatarak, oda faaliyetlerine destek verdi. 8 yıl (iki dönem) İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldığı odamızda, 31 Ocak 2018 tarihinden itibaren Oda Başkanı olarak görev üstlenmiş bulunmaktadır. Sonrasında 28 Mart 2018 tarihinde yapılan başkanlık seçimlerini kazanarak başkanlık görevine devame etmektedir.

Ümit Büyük evli ve 4 çocuk babasıdır. Halen Ümraniye’de ikamet etmektedir.

İrtibat
Navigasyon