Reklam
Reklam
İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Oda Başkanlığı
SON DAKİKA

11:51 Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

18:21 DEVA Partisi Kadıköy İlçe Başkanı Sn. Murat CANPULAT ve Yönetimi Oda Başkanımız Sn. Ümit BÜYÜK’ ü Makamında Ziyaret Etti Sayın Başkan ve Yönetimine Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz.

14:27 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında TürkBelge Firması Yetkilileri Esnaf Odası Başkanımızı Makamında Ziyaret Edip Bilgilendirmede Bulundular.

14:20 Eyüpsultan Belediye Başkanımız Sayın Deniz Köken ev sahipliğinde, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sn. Faik Yilmaz ile İstanbul’daki tüm oda başkanlarımızın katılımıyla verimli bir Esnaf Buluşması gerçekleştirdik. ( 03.11.2021)

11:04 Hem milleti, hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın ′19 Ekim Muhtarlar Günü′nü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.

11:03 Sayın Üyelerimiz ; İBB Sosyal Hizmetler Birimi Esnaflarımıza destek amaçlı Gıda Alışveriş Kartlarının dağıtımı hk.

10:59 İBB Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Toplantısı

10:57 MHP İstanbul İl Başkan Yard. ve Yerel Yönetimler Başkanı Sayın Halil Feyizoğlu’ na Ziyaret

10:56 İndirimli Elektrik Kullanabilmemiz için Avrupa Elektrik ile Yaptığımız Görüşme

10:52 Esnaflarımıza desteklerini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.Ekrem İmamoğlu’na teşekkürlerimi sunarım.

İndirimli Elektrik Kullanabilmemiz için Avrupa Elektrik ile Yaptığımız Görüşme

Siz Değerli Üyelerimiz için yaşamış olduğumuz Pandemi sürecinde sizler için şartları nasıl daha sürdürülebilir hale getirebiliriz ,nasıl destek olabiliriz diye düşünürken Serbest Tüketici olarak işletmelerimizde indirimli elektrik kullanabilmemiz için Avrupa Elektrik ile yaptığımız görüşmeler ve çalışma sonucunda aşağıda sizlerle paylaşmış olduğum hali hazırda elektrik aldığınız Dağıtım Şirketi ile Avrupa Elektriğin teklifinden bahsetmek istiyorum.EPDK’nın (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ) Ulusal Elektrik Tarifesinde yayımlanan enerji birim fiyatına %9 indirim teklif etmiş olan Avrupa Elektrik ile anlaşma yapma konusunda karar aldık.Hali hazırda Enerji Birim Fiyatı güncel olarak Dağıtım Bedeli hariç 0,706347 krş iken Avrupa Elektrik %9 indirim uygulayarak enerji birim fiyatını 0,64278 krş olarak faturalandırılacaktır. Talepleriniz doğrultusunda firmayı tarafınıza yönlendireceğiz. WHATSAPP İletişim Numaramız olan 0530 561 1780 e taleplerinizi mesai saatlerimiz ( 09:00/17:00)içerisinde bildirebilirsiniz.
NOT:Avrupa Elektrik ile anlaşmanız halinde Güvence Bedeli Teminatı alınmayacak olup şu an ki Dağıtım Şirketinde olan Güvence Bedeliniz talebiniz doğrultusunda size iade edilecektir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
İrtibat
Navigasyon