Reklam
Reklam
İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Oda Başkanlığı
SON DAKİKA

12:19 Eyüp Sultan’ daki Odamıza bağlı İnternet ve Playstatıon İşletmeciliği Yapan esnaflarımızın dükkanları Belediye tarafından dezenfekte edilecektir.

15:58 Oda Başkanı Ümit Büyük , yarın (30.06.2020 ) saat 20.15’de ÇAY TV’nin canlı yayın konuğu olacak.

17:13 Oda Başkanımız Ümit Büyük Bugün NTV Habere Canlı Yayına Katılarak Bugün Açıklanan Covid-19 Önlemleri Kapsamında Uyulmasi Gereken Şartları Değerlendirdi ve Yaklaşık 4 aydır Kapali Olan Dükkânlarımızin Açılması Içın Yayınlanan Genelgenin Bazi Şartlarının Ağır Olduğunu Tekrardan Düzenleme Yapılmasını Iletti. Asil Kanbay ‘a Kafesini Bizlere Açtığı Için Teşekkür Ederiz.

17:11 Oda Başkanımız Ümit Büyük Bugün Kanal D Habere Bugün Açıklanan Covid-19 Önlemleri Kapsamında Uyulmasi Gereken Şartları Değerlendirdi ve Yaklaşık 4 aydır Kapali Olan Dükkânlarımızin Açılması Içın Yayınlanan Genelgenin Bazi Şartlarının Ağır Olduğunu Tekrardan Düzenleme Yapılmasını Iletti. Asil Kanbay ‘a Kafesini Bizlere Açtığı Için Teşekkür Ederiz.

10:53 İNTERNET KAFE VE PLAYSTATION SALONLARI GENELGEMİZ

10:26 Federasyon Başkanımız Sn. Murat Ağaoğlu Bugün İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu ile Görüşmesinde 1/7/2020 tarihi ile İNTERNET KAFE VE PLAYSTATION SALONLARININ kesin olarak Acılagı Bilgisini Benimle Paylaştı Hayırlı olsun.

14:04

15:40 Oda Başkanımız Ümit Büyük TESK Genel Başkanımız Sn. Bendevi Palandöken İle Dün Ankara’da Yapmış Olduğu Görüşme Neticesinde TESK Başkanımız Bugün Sorunlarımızı Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar PEKCAN ‘ a Telekonferans Yoluyla İletti.

16:04 Oda Başkanımız Ümit Büyük Ankarada Ordu Mhp Milletvekili Sn. Cemal Enginyurt ile Görüşme Sağladı Internet ve Playstation Kafeler ile ilgili önemli Açıklamalarda Bulundu.

15:46 Ordu Mhp Milletvekili Sn. Cemal ENGİNYURTA Canlı Yayında Yapmış Olduğu Açıklamalarindan ve Bizlerin Herzaman Destekçisi olup Sesimizi Duyurmasından Dolayı Şahsım ve Esnafim Adına Teşekkür Ederim.

İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası Logo Yarışması

İSTANBUL İNTERNET KAFECİLER ESNAF ODASI LOGO YARIŞMASI

 

Başvuru için son tarih: 29.Ağustos 2019
Yarışma Amacı: 2007 ‘ de kurulmuş olan İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası günümüzde internet kafelerin E-SPOR(Elektronik Spor) merkezlerine dönüştüğü gençlerin sosyal alanlar olarak kullandığı ve güvenlik tedbirlerinin sağlandığı oyun merkezleri olarak hizmet vermekteyiz.
İstanbul Dünyanın sayılı metropollerinden biridir ahilikten beslenen İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası olarak, bir yandan da üyeleri ile birlikte internet ve Playstatıon salonlarını E-SPOR olarak dünyaya entegre etmeyi hedeflemektedir. Yapılan araştırmalarda günümüzde Türkiye geneli 13.500 İstanbul geneli ise 2,500 internet kafe mesleği icra eden meslektaşımız bulunmaktadır. Bizler dinamik bir yönetimle yola çıktık, üyelerimizin sorunlarını çözmek ve onları geleceğe taşımak için tükenmeyen enerjimiz ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Bu kapsamda ‘yeni logomuzu’ aramaktayız.

Yarışma Takvimi:
• Yarışma Başlangıç Tarihi: 27Temmuz 2019
• Son Teslim:19 Ağustos 2019
• Sonuçların İlan Edilmesi: 29 Ağustos 2019
Seçici Kurul:
Katılım Koşulları:
• Yarışma herkesin katılımına açıktır.
• Yarışmada yaş sınırı yoktur
• Her katılımcı en fazla 1 (bir) adet eserle yarışmaya katılabilirler.
• Yarışmaya katılım ücretsizdir.
• Logo, Odamızı en iyi ve özgün şekilde temsil etmeli, içerik ve görsellik açısından ayırt edici nitelikte olmalıdır.
Nasıl Katılırım?:
• Tasarımlar, katılım formu ve CD hasar görmeyecek şekilde paketlenip, 19/08/2019 günü mesai bitimine kadar şahsen veya iadeli taahhütlü olarak posta veya kargo ile teslim edilecektir.
Ödüller:
• Birincilik ödülü: klavye, Mouse, kulaklık set olarak
Yarışmayı Düzenleyen:
• İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
İrtibat
Navigasyon