Reklam
Reklam
İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Oda Başkanlığı
SON DAKİKA

10:35 Siz Değerli Üyelerimiz Tarafından Odamiza Bildirmiş Olduğunuz Ruhsatsız ve uygunsuz Kafeler Için Yazmış Olduğumuz Yazılarımızın Sonuçları. Lütfen Sizlerde Bu konuda Duyarli Olun Çevrenizde Ruhsatsiz veya uygunsuz Gördüğünüz Yerleri Sikayet Hattindan Bizlere Bildiriniz Tum Bilgileriniz Saklı Kalıcaktı

12:45 Ticaret Bakanlığı Türkiye Kooperatifler Fuarına Katılım Sağladık.

15:14 Playstation Salonu Işletmeciliği Yapan Üyelerimiz ile İstişarede Bulunduk.

19:45 İMZA KAMPANYASI

13:19 26.09.2019 Wyndham Grand Istanbul Levent Otelde EXA Firması Ile Birlikte Yapmış Olduğumuz Toplantıda Çekilişten Hediye Kazanan Üyelerimiz ve Meslektaşlarımıza Hayırlı Olsun Diliyoruz.

23:19 Siz Değerli Üyelerimiz ve İnternet Kafeci Meslektaşlarımız İçin INCA Firması ile Gaming Ürünler İçin Özel Fiyat Çalışmamızı Tamamladık

23:15 Değerli Üyelerimiz 12 YAŞINDAN KÜÇÜKLER GİREMEZ ve SİGARA İÇİLMEZ Afişlerimiz Yenilenmiş Olup İsteyen Üyelerimizin Halitağa Caddesi Şemşitap Sokak No:8/3 Adresindeki Esnaf Odamızdan Temin Edebilir veya Kargo İle Gönderim Sağlayabiliriz. İletişim Whatsapp: 05305611780 NOT: KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

23:14 #BarışPınarıHarekatı kapsamında hain saldırı sonucu şehit olan kahraman askerlerimiz Ahmet Topçu, Yunus Mermer, Abdulhamit Bilgen, Hacı Bebek’e Allah’tan rahmet dilerim. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak. Milletimizin Başı Sağolsun. 🇹🇷

23:12 Geçtiğimiz Günlerde Babasını Kaybeden Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Sn. Necmettin Erkanı Mekanında Ziyaret Ederek Taziyede Bulunduk.

23:11 MHP Istanbul il Başkanı Sn.Birol GÜR ile Esnafımızın Sıkıntılarını İstişare Ettik Kendilerine Duyarlılığı Için Teşekkür Ediyoruz.

İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası Logo Yarışması

İSTANBUL İNTERNET KAFECİLER ESNAF ODASI LOGO YARIŞMASI

 

Başvuru için son tarih: 29.Ağustos 2019
Yarışma Amacı: 2007 ‘ de kurulmuş olan İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası günümüzde internet kafelerin E-SPOR(Elektronik Spor) merkezlerine dönüştüğü gençlerin sosyal alanlar olarak kullandığı ve güvenlik tedbirlerinin sağlandığı oyun merkezleri olarak hizmet vermekteyiz.
İstanbul Dünyanın sayılı metropollerinden biridir ahilikten beslenen İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası olarak, bir yandan da üyeleri ile birlikte internet ve Playstatıon salonlarını E-SPOR olarak dünyaya entegre etmeyi hedeflemektedir. Yapılan araştırmalarda günümüzde Türkiye geneli 13.500 İstanbul geneli ise 2,500 internet kafe mesleği icra eden meslektaşımız bulunmaktadır. Bizler dinamik bir yönetimle yola çıktık, üyelerimizin sorunlarını çözmek ve onları geleceğe taşımak için tükenmeyen enerjimiz ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Bu kapsamda ‘yeni logomuzu’ aramaktayız.

Yarışma Takvimi:
• Yarışma Başlangıç Tarihi: 27Temmuz 2019
• Son Teslim:19 Ağustos 2019
• Sonuçların İlan Edilmesi: 29 Ağustos 2019
Seçici Kurul:
Katılım Koşulları:
• Yarışma herkesin katılımına açıktır.
• Yarışmada yaş sınırı yoktur
• Her katılımcı en fazla 1 (bir) adet eserle yarışmaya katılabilirler.
• Yarışmaya katılım ücretsizdir.
• Logo, Odamızı en iyi ve özgün şekilde temsil etmeli, içerik ve görsellik açısından ayırt edici nitelikte olmalıdır.
Nasıl Katılırım?:
• Tasarımlar, katılım formu ve CD hasar görmeyecek şekilde paketlenip, 19/08/2019 günü mesai bitimine kadar şahsen veya iadeli taahhütlü olarak posta veya kargo ile teslim edilecektir.
Ödüller:
• Birincilik ödülü: klavye, Mouse, kulaklık set olarak
Yarışmayı Düzenleyen:
• İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
İrtibat
Navigasyon