Reklam
Reklam
İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Oda Başkanlığı
SON DAKİKA

15:14 Playstation Salonu Işletmeciliği Yapan Üyelerimiz ile İstişarede Bulunduk.

19:45 İMZA KAMPANYASI

13:19 26.09.2019 Wyndham Grand Istanbul Levent Otelde EXA Firması Ile Birlikte Yapmış Olduğumuz Toplantıda Çekilişten Hediye Kazanan Üyelerimiz ve Meslektaşlarımıza Hayırlı Olsun Diliyoruz.

23:19 Siz Değerli Üyelerimiz ve İnternet Kafeci Meslektaşlarımız İçin INCA Firması ile Gaming Ürünler İçin Özel Fiyat Çalışmamızı Tamamladık

23:15 Değerli Üyelerimiz 12 YAŞINDAN KÜÇÜKLER GİREMEZ ve SİGARA İÇİLMEZ Afişlerimiz Yenilenmiş Olup İsteyen Üyelerimizin Halitağa Caddesi Şemşitap Sokak No:8/3 Adresindeki Esnaf Odamızdan Temin Edebilir veya Kargo İle Gönderim Sağlayabiliriz. İletişim Whatsapp: 05305611780 NOT: KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

23:14 #BarışPınarıHarekatı kapsamında hain saldırı sonucu şehit olan kahraman askerlerimiz Ahmet Topçu, Yunus Mermer, Abdulhamit Bilgen, Hacı Bebek’e Allah’tan rahmet dilerim. Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak. Milletimizin Başı Sağolsun. 🇹🇷

23:12 Geçtiğimiz Günlerde Babasını Kaybeden Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkarlar Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Sn. Necmettin Erkanı Mekanında Ziyaret Ederek Taziyede Bulunduk.

23:11 MHP Istanbul il Başkanı Sn.Birol GÜR ile Esnafımızın Sıkıntılarını İstişare Ettik Kendilerine Duyarlılığı Için Teşekkür Ediyoruz.

23:09 Esnaf Odamıza Üye Olan Meslektaslarimiz Için INCA firması Ile Gaming Ürünler Için Görüşmeleriniz devam ediyor Görüşme Detaylarımızı Siz Değerli Üyelerimiz ile En Kısa Sürede Paylaşacağız

23:07 İstanbul Wyndham Grand Otel’de gerçekleştirdiğimiz etkinliğe Bursa Elektronikçiler Odasını temsilen Yönetim Kurulu üyesi Sn.Ecevit ŞENTÜRK ile Oda üyeleri İnternet Kafe İşletmecisi meslektaşlarımıza Katılımları İçin Teşekkür Ederiz.

İstanbul İnternet Kafelerinin Kapanış Saatleri Hakkında Duyuru!

İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimiz İle Birlikte İnternet Kafelerin Gece Kapanış Saatlerinin 24:00′ dan Gece 02:00′ a Kadar Açık Kalması İçin 18-03-2019 Tarihinde İstanbul Valiliği ve İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı ile Yapmış Olduğumuz Çalışma Neticesinde Artık İnternet Kafelerin Kapanış Saatleri İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odasının Oluruyla Tüm İlçelerde Kapanış Saatlerimiz Gece 02:00 Olarak Belirlenmiştir.Tüm İlçe Emniyet Müdürlüklerine Üstyazı Tebliğ Edilmiştir. Tüm Meslektaşlarımıza Hayırlı Olmasını Diliyoruz Bu Güzel Projede Bizlere Destek Olan İstanbul Esnaf Ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanımız Sn. Faik Yilmaz‘a,ve İSTANBUL VALİLİĞİ’ ne Teşekkür Ederiz.
,T.C İSTANBUL VALİLİĞİ KARARI:
İLGİ: İstanbul Esnaf Ve Sanatkarlar Odalar Birliğinin 18.06.2019 Tarih ve 2016 Sayılı yazıları
İlgi sayılı yazılarında İSTANBUL İNTERNET KAFECİLER ESNAF ODASI BAŞKANLIĞIN’ın olurlarıyla tüm ilçelerimizde bulunaan internet kafelerin kapanış saatlerinin 24:00′ dan 02:00′ a kadara uzatıldığı Belirtilmiştir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
İrtibat
Navigasyon