Reklam
Reklam
İstanbul İnternet Kafecileri Esnaf Oda Başkanlığı
SON DAKİKA

11:51 Başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

18:21 DEVA Partisi Kadıköy İlçe Başkanı Sn. Murat CANPULAT ve Yönetimi Oda Başkanımız Sn. Ümit BÜYÜK’ ü Makamında Ziyaret Etti Sayın Başkan ve Yönetimine Ziyaretlerinden Dolayı Teşekkür Ederiz.

14:27 Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında TürkBelge Firması Yetkilileri Esnaf Odası Başkanımızı Makamında Ziyaret Edip Bilgilendirmede Bulundular.

14:20 Eyüpsultan Belediye Başkanımız Sayın Deniz Köken ev sahipliğinde, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Sn. Faik Yilmaz ile İstanbul’daki tüm oda başkanlarımızın katılımıyla verimli bir Esnaf Buluşması gerçekleştirdik. ( 03.11.2021)

11:04 Hem milleti, hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın ′19 Ekim Muhtarlar Günü′nü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.

11:03 Sayın Üyelerimiz ; İBB Sosyal Hizmetler Birimi Esnaflarımıza destek amaçlı Gıda Alışveriş Kartlarının dağıtımı hk.

10:59 İBB Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Toplantısı

10:57 MHP İstanbul İl Başkan Yard. ve Yerel Yönetimler Başkanı Sayın Halil Feyizoğlu’ na Ziyaret

10:56 İndirimli Elektrik Kullanabilmemiz için Avrupa Elektrik ile Yaptığımız Görüşme

10:52 Esnaflarımıza desteklerini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sn.Ekrem İmamoğlu’na teşekkürlerimi sunarım.

Sayın Üyelerimiz ; İBB Sosyal Hizmetler Birimi Esnaflarımıza destek amaçlı Gıda Alışveriş Kartlarının dağıtımı hk.

İBB Sosyal Hizmetler Birimi Esnaflarımıza destek amaçlı Gıda Alışveriş Kartlarını bir kısım üyelerimize dağıtım ve teslimatını yapmış olup teslim edilemeyen kartların ise tarafımızca teslim edilmesine dair beyanda bulunması dolayısıyla 06/10/2021 tarihinde sayfamızda bu konu ile ilgili bir metin ve bu metnin sonrasında kartların tarafımızca teslimatına başlandığını gösterir bir resim paylaşımında bulunduk. Fakat bu paylaşımlar anlamış olduğumuz üzere bazı üyelerimiz ve üye olmayan meslektaşlarımızı rahatsız etmiş farklı algılara sebebiyet vermiştir .
İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası olarak hiç bir zaman asla amacımız siz değerli üyelerimizi rencide etmek ya da deşifre etmek değildir.Paylaşımlarimizdaki tek amaç üyelerimize teslim edilemeyen kartların dağıtımı ve teslimatına tarafımızca devam edileceği ve başvuruların tarafımıza yapılması bilgisini iletmekten ibaretti.
Bu vesile ile konuyu bilgilerinize sunar çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz .
Saygılarımızla..
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
İrtibat
Navigasyon